Pellanet

Ψηφοδέλτιο ”Δημοτικής Ενότητας”

Στο πρωτοδικείο Γιαννιτσών κατατέθηκε χθες η δήλωση κατάρτισης του συνδυασμού της Δημοτικής Ενότητας με υποψήφιο δήμαρχο το Νίκο Παπανικολάου. Όλα τα ονόματα του συνδυασμού:

Υποψήφιος Δήμαρχος 

Νικόλαος Παπανικολάου του Ιωάννη

Α. Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι για το δήμο Πέλλας

Ι. Εκλογική Περιφέρεια Γιαννιτσών
1.Αγγελίδης Θεοχάρης του Ανδρέα
2.Αλμπανίδου Πολυξένη (Πολίνα) του Παναγιώτη
3.Αμπεριάδης Νικόλαος του Μιχαήλ
4.Αντωνιάδης Ευάγγελος του Ιωάννη
5.Αρνάκης Τιμόθεος (Θέμης) του Κωνσταντίνου
6.Γιαντζή Βιργινία του Αλεξάνδρου
7.Γκιργκινούδη Ελένη του Αθανασίου
8.Ζουρνατζίδης Ισαάκ του Γεωργίου
9.Καϊσούδης Χρήστος του Γεωργίου
10.Καλαϊτσίδης Δωρόθεος του Σότα
11.Κεχαγιά Δήμητρα του Τραϊανού
12.Κουεμτζίδου Μαρίνα του Αθανασίου
13.Κουλούδης Μηνάς του Νικολάου
14.Μόσχου Κωνσταντίνος του Παναγιώτη
15.Μπουλουσάκης Δημήτριος του Πέτρου
16.Ξανθόπουλος Γεώργιος του Ιωάννη
17.Παπαδημητρίου Δημήτριος του Αποστόλου
18.Παπαδόπουλος Γεώργιος του Αντωνίου
19.Πετρίδης Γεώργιος του Θεοδώρου
20.Πισμίση –Βελιγράδη Ελένη του Νικολάου
21.Σαλονικίδης Κωνσταντίνος του Δημητρίου
22.Σαμψωνίδου Αγγελική (Γαβριέλα) του Φιλίππου
23.Σπύρογλου Ανδρέας του Κωνσταντίνου
24.Τροχίδης Χρήστος του Βασιλείου
25.Τσίτσος Νικόλαος του Δημητρίου
26.Φάβας Κωνσταντίνος του Δημητρίου 27.Χαλεπούδης Χρήστος του Εμμανουήλ
28.Χατζηαντωνίου Αντώνιος του Σπυρίδωνα
29.Χατζηδημητρίου Κωνσταντίνος του Πέτρου
30.Χρυσανθίδου - Ποτολιού Λεμονιά του Ιωάννη

ΙΙ. Εκλογική Περιφέρεια Κρύας Βρύσης
1.Αβραμίδου Αναστασία του Ευσταθίου
2.Γιάγκος Νικόλαος του Χρήστου
3.Δεληγιαννίδης Θεόδωρος του Γεωργίου
4.Ελευθερίου Γεώργιος του Χαραλάμπους)
5.Καρασαρίδης Ιωάννης του Γεωργίου
6.Ντόνας Γεώργιος του Κωνσταντίνου
7.Ουραηλίδης Χαράλαμπος του Γαβριήλ
8.Παυλίδης Ιωάννης του Πέτρου
9.Πισανίδης Ιωάννης του Ευσταθίου
10.Τογρουζίδου Ελένη του Δημητρίου
11.Τσιτιρίδης Ευστάθιος του Χρήστου

ΙΙΙ. Εκλογική Περιφέρεια Κύρρου
1.Δεληχατζής Αργύριος του Αποστόλου
2.Καραμπατζάκης Αντώνιος του Ηλία
3.Πούλκα Αικατερίνη του Γεωργίου
4.Στεφανίδης Αναστάσιος του Γεωργίου
5.Τεμπερεκίδου Σεβαστή του Φωτίου
6.Τσακιρίδης Σάββας του Χαραλάμπους
7.Χατζηηλιάδης Πέτρος του Σάββα
8.Χατζόγλου Κωνσταντίνος του Χρήστου

ΙV.Εκλογική Περιφέρεια Μ. Αλεξάνδρου
1.Δεβετζή – Τσάγκου Μαρία του Χρήστος
2.Θανούλης Χρήστος του Δημητρίου
3Καδικιώτης Δήμος του Δημητρίου
4.Καραδήμος Δημήτριος του Γεωργίου
5.Μηλώσης Φίλιππος του Κωνσταντίνου
6.Ρασκάκης Παναγιώτης του Ιωάννη
7.Σατραζάμη Ελευθερία (Ρίτα) του Γρηγορίου
8.Ψαρράς Ευστράτιος του Ανδρέα

V.Εκλογική Περιφέρεια Πέλλας
1.Αβραάμ Θεόδωρος του Ανδρέα
2.Ανδρεάδης Ευστάθιος του Γερμανού
3.Κάλφας Στέργιος του Γερασίμου
4.Κομκής Παντελεήμων του Αθανασίου
5.Μουχτάρης Σαράντης του Γεωργίου
6.Οικονομίδου – Μυλωνά Αικατερίνη του Δημητρίου

Β. Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινοτήτων Δήμου Πέλλας

Ι. Δημοτική Κοινότητα Γαλατάδων
1.Δημητριάδου Τριανταφυλλιά του Δημητρίου
2.Μαγγανάρης Ιωάννης του Σταματίου
3.Μανδάλης Αντώνιος του Αθανασίου
4.Πράτανου Ελένη του Σταύρου
5.Στογιαννίδης Ιωάννης του Σταματίου
6.Χατζηδιαμαντής Δημήτριος του Ζαφειρίου

ΙΙ. Δημοτική Κοινότητα Γιαννιτσών
1.Αναστασιάδης Νικόλαος (Τζόνος) του Γεωργίου
2.Βασιλειάδου Ροδάμα του Χρήστου
3.Γεωργιάδου Ιωάννα του Αναστασίου
4.Γκότσης Γεώργιος του Δημητρίου
5.Θεοδωρίδης Θεοχάρης του Ανέστη
6.Κοβάτση Ελισάβετ του Πέτρου
7.Μπόνος Χρήστος του Αθανασίου
8.Πέλκα – Ασλανίδου Ζωή του
9.Σοκουζούδης Δημήτριος του Χρήστου
10.Τζιμουλίδου Λαμπρινή του Αθανασίου
11.Τσιπλίδης Δημήτριος του Νικολάου
12.Φουντούλης Παναγιώτης του Βασιλείου

ΙΙΙ. Δημοτική Κοινότητα Κρύας Βρύσης
1.Ιωαννίδου Άννα του Διογένη
2.Κούσης Αθανάσιος του Λεωνίδα
3.Πουρσασνίδης Χαράλαμπος του Αναστασίου
4.Τσάτσος Γεώργιος του Δημητρίου
5.Τσότσου Αικατερίνη του Αθανασίου
6.Φωστηρόπουλος Νικόλαος του Γεωργίου

ΙV. Δημοτική Κοινότητα Μυλοτόπου
1.Βασιλειάδης Ισαάκ του Σπυρίδωνα
2.Μελετιάδου Ελένη του Παρασκευά
3.Παπαδοπούλου Δέσποινα του Σάββα
4.Σούμπαση Γεωργία του Δημητρίου
5.Τσαβαλάκογλου Σωτήριος του Παύλου
6.Τσαπάρογλου Αντώνιος του Ευτυχίου

V Δημοτική Κοινότητα Πέλλας
1.Κράιτσης Γεώργιος του Πέτρου
2.Μάζνης Τρύφων του Αθανασίου
3.Μπουλουσάκης Αριστείδης του Πέτρου
4.Παπανικολάου Ισιδώρα του Παναγιώτη
5.Στεφανίδης Βασίλειος του Στυλιανού
6.Χατζοπούλου Μαρία του Χρήστου

Β. Υποψήφιοι Σύμβουλοι Τοπικών Κοινοτήτων Δήμου Πέλλας

1. Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου
α. Κουτσόπουλος Νικόλαος του Αθανασίου
β. Κουτσόπουλος Χαρίλαος του Ευθυμίου
γ. Τρύφων Γιαννούλα του Γεωργίου
δ. Τρύφων Γρηγόριος του Γεωργίου

2. Τοπική Κοινότητα Αγίου Λουκά
α. Κοροξενού Σουλτάνα του Σάββα
β. Μερτζάνης Γεώργιος του Θωμά
γ. Ουζουνίδης Σάββας του Ευσταθίου
δ. Σιδέρης Πέτρος του Σωτηρίου

3. Τοπική Κοινότητα Αγροσυκέας
α. Αλεκόζης Αντώνιος του Ιωάννη
β. Αναστασιάδης Αργύριος του Ελευθερίου
γ. Θεοδωρίδης Γρηγόριος του Θεοδώρου
δ. Σπύρου Ιωάννα του Κωνσταντίνου

4. Τοπική Κοινότητα Αθύρων
α. Κόκκορης Κωνσταντίνος του Χρήστου
β. Μίχος Σωτήριος του Ιωάννη
γ. Χατζηκωστή Ξανθίππη του Αθανασίου
δ. Χουρμουζιάδης Γεώργιος του Χρήστου

5. Τοπική Κοινότητα Ακρολίμνης
α. Γάτσης Κωνσταντίνος του Μπόιτση
β. Δεληγιαννίδης Νεκτάριος του Γεωργίου
γ. Ευθυμιάδης Ηρακλής του Βασιλείου
δ. Στάνα Ευαγγελία του Σταύρου

6. Τοπική Κοινότητα Αμπελιών
α. Αθανασίου Ειρήνη του Κωνσταντίνου
β. Παπαδόπουλος Εμμανουήλ του Αντωνίου
γ. Τόσιος Κωνσταντίνος του Δημητρίου
δ. Τσαρτσαράκης Κωνσταντίνος του Πέτρου

7. Τοπική Κοινότητα Αξού
α. Αρίφης Γεώργιος του Κωνσταντίνου
β. Κόρπαλη Μακρίνα του Προδρόμου
γ. Παντζαρτζής Πρόδρομος του Αναστασίου
δ. Χατζηβασιλειάδου Δέσποινα του Νικολάου

8. Τοπική Κοινότητα Αραβησσού
α. Αρκουμάνη Χριστίνα – Ειρήνη του Δημητρίου
β. Βουραζάνης Ιωάννης του Αλεξάνδρου
γ. Σαββόπουλος Χρήστος του Ιορδάνη (
δ. Χελβατζόγλου Χρήστος του Ιορδάνη

9. Τοπική Κοινότητα Αχλαδοχωρίου
α. Γκατζόφλια Βασιλική του Κωνσταντίνου
β. Δαγδούνης Ζήσης του
γ. Καρδάμης Ιωάννης του Νικολάου
δ. Τοπάλη Στυλιανή του Γρηγορίου

10. Τοπική Κοινότητα Δροσερού
α. Δέλλιος Γεώργιος του Ιωάννη
β. Δομουχτσής Χρήστος του Νικολάου
γ. Καπέτου Τριανταφυλλιά του Αποστόλου)
δ. Μαμακούκα Ευδοκία του Νικολάου

11. Τοπική Κοινότητα Δυτικού
α. Δεληορίδης Τηλέμαχος του Αναστασίου
β. Καροφυλλίδου – Παυλίδου Στυλιανή του Παναγιώτη
γ. Σαπουντζόγλου Μάρκος του Αριστοτέλη
δ. Χαραλαμπίδης Ανέστης του Ιωάννη

12. Τοπική Κοινότητα Εσωβάλτων
α. Γραμματικοπούλου Πετρούλα του Αλεξάνδρου
β. Παπαοικονόμου - Τάπκου Αικατερίνη του Αλεξάνδρου
γ. Σαμαράς Δημήτριος του Γεωργίου
δ. Τσόπτσης Απόστολος του Ευθυμίου

13. Τοπικη Κοινότητα Καρυωτίσσας
α. Γκαϊτατζής Θεοφάνης του Νικολάου
β. Μάτσου Αναστασία του Χριστοφόρου
γ. Σαλαμάνη Ζαχαρώ του Γεωργίου
δ. Μπουρτζάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

14.Τοπική Κοινότητα Λάκκας
α. Δούμος Γεώργιος του Ιωάννη
β. Μίσχος Δημήτριος του Γεωργίου
γ. Λέντζιου Ευαγγελία του Κωνσταντίνου

15. Τοπική Κοινότητα Λιπαρού
α. Ευσταθιάδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
β. Μπουλαμάτης Σταύρος του Αντωνίου)
γ. Μωυσιάδου Δήμητρα του Νικολάου
δ. Τόπκας Θωμάς του Κωνσταντίνου

16. Τοπκή Κοινότητα Μελισσίου
α. Αμανατιάδης Γεώργιος του Δημητρίου)
β. Ζιούδας Σωτήριος του Χρήστου
γ. Κοτρανίδης Ντεμοσβέν του Αμπεσαλόμ
δ. Τερζοπούλου Ελένη του Μήρτσια

17. Τοπική Κοινότητα Νέας Πέλλας
α. Βογιατζή – Καραβιώτου Μαρία του Ζαχαρία
β. Δεβετζάκης Δημήτριος του Αθανασίου γ. Σταυρακάκης Πέτρος του Βασιλείου δ. Χατζόπουλος Γεώργιος του Βασιλείου

18. Τπική Κοινότητα Παλιού Μυλοτόπου
α. Αναστασιάδης Ηλίας του Λαζάρου
β. Λυσίτσα Μαρία του Στεργίου
γ. Σιδέρης Αναστάσιος του Ηλία
δ. Σιμήτης Χρήστος του Νικολάου

19. Τοπική Κοινότητα Παλαιφύτου
α. Βαλασιάδου Κλεονίκη του Γεωργίου
β. Ελευθερόπουλος Δρόσος του Στυλιανού)
γ. Παναγιωτίδης Φώτιος του Αποστόλου
δ. Στεφανίδου Κωνσταντινιά του Νικολάου

20. Τοπική Κοινότητα Πλαγιαρίου
α. Πρόβιος Σταύρος του Χρυσάφη
β. Στεργίου Γεώργιος του Κάλλιας
γ. Φώτογλου Ελένη του Ευσταθίου
δ. Χαραμόγου Κωνσταντίνος του Θεοδώρου

21. Τοπική Κοινότητα Ραχώνας
α. Δουλγέρης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
β. Πολατίδης Παναγιώτης του Ιωάννη
γ. Πολυχρονίδου Βάια του Γεωργίου
δ. Σαββίδης Βασίλειος Θεοφύλακτος

22. Τοπική Κοινότητα Τριφυλλίου
α. Βαλάσης Ιωάννης του Στυλιανού
β. Κάμτσης Ευάγγελος του Εμμανουήλ
γ. Λιάτσος Γρηγόριος του Γεωργίου
δ. Παντουβάκη Νικολέτα του Στυλιανού

Δημοσιεύτηκε στις 18 Οκτωβρίου, 2010


Σχόλια

pellanet facebook