Pellanet

Υποψήφιοι ψηφοδελτίου «ΛΑΪΚΗΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗΣ ΔΗΜΟΥ ΠΕΛΛΑΣ»

Υποψήφιος Δήμαρχος

ΣΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του Ιωάννη


Εκλογική Περιφέρεια ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

1. Ανδρονικίδου Ανθούσα του Θεόδωρου
2. Αποστολίδης Σταμάτιος του Κωνσταντίνου
3. Βλαδενίδου Ελένη του Πέτρου
4. Δημτσούδης Δημήτριος του Δήμου
5. Ευσταθιάδου Αγγελική του Κωνσταντίνου
6. Καβάζης Στυλιανός του Ιωάννη
7. Κεχαγιάς Πέτρος του Ευάγγελου
8. Κουρτελή Αντωνία του Δημητρίου
9. Κουτούφης Θεοφάνης του Χριστόδουλου
10. Μαυρίδου Σοφία του Ιωάννη
11. Νιφόρου Ιωάννα του Νικολάου
12. Παναγιωτάκος Συμεών του Κωνσταντίνου
13. Παρταλίδου Άννα του Χαράλαμπου
14. Πεχλιβανίδου Μαρία του Κωνσταντίνου
15. Πίνδης Κωνσταντίνος του Σπύρου
16. Σιφικάκη Πασχαλίνα του Χρήστου
17. Σκαρλάτου Αναστασία του Θωμά
18. Τσαμαλδούπης Αθανάσιος του Νικολάου
19. Φουκίδης Ευστράτιος του Αποστόλου
20. Χατζηβασιλειάδου Αικατερίνη του Γεωργίου
21. Χιονίδης Χαράλαμπος του Χρήστου
22. Ψυλομέσης Παναγιώτης του Φώτιου 

Εκλογική Περιφέρεια ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

1. Ατματζίδης Αλέξανδρος του Σπυρίδων
2. Βασιλειάδης Ιωάννης του Σταύρου
3. Κερασουνλής Χαράλαμπος του Κωνσταντίνου
4. Κουγιουμτζίδης Γεώργιος του Αβραάμ
5. Λιαρετίδης Κοσμάς του Αναστασίου
6. Λιαρετίδης Κωνσταντίνος του Αθανασίου
7. Τριανταφυλλίδης Γεώργιος του Βασιλείου

Εκλογική Περιφέρεια ΚΥΡΡΟΥ

1. Γερανόπουλος Μιχαήλ Στέφανος του Γεωργίου
2. Κοσμάς Τσάπας Βασίλειος του Αντωνίου
3. Στόικος Παντελής του Αθανασίου
4. Χατζηλιάδου Αναστασία του Απόστολου
5. Χρηστάκης Χρήστος του Νικολάου

Εκλογική Περιφέρεια Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

1. Βοϊτσίδου Μαρία του Αργύρη
2. Γιαννάκος Ιωάννης του Χρήστου
3. Παναγιωτίδης Αθανάσιος του Βασιλείου
4. Παπαμήτσου Θεόδωρος του Γεωργίου
5. Χουρμουζιάδης Αναστάσιος του Γεωργίου


Εκλογική Περιφέρεια ΠΕΛΛΑΣ

1. Αβραάμ Θεόφιλος του Γεωργίου
2. Αντωνιάδης Γρηγόριος του
3. Δελήμπεη Αναστασία του Νικολάου
4. Κουρουτζάκη Γεωργία του Θεόδωρου
5. Παπλάς Ζώσιμος του Κοσμά
6. Ράδας Αθανάσιος του Ιωάννη

Δημοτική Κοινότητα ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ

1. Ανδρονικίδης Νικόλαος του Ιορδάνη
2. Αραπίδης Γεώργιος του Αναστασίου
3. Ιγνατιάδης Ιγνάτιος του Γεωργίου
4. Καραλής Ιωάννης του Αναστασίου
5. Πεχλιβανίδης Νοντάρι του Σάλβα
6. Πίνδη Ευαγγελία του Σωτηρίου
7. Χατζηβασιλειάδου Χρυσή του Βασιλείου

Δημοτική Κοινότητα ΠΕΛΛΑΣ

1. Κουτούβας Δημήτριος του Θωμά
2. Παπανικολάου Γεώργιος του Νικολάου
3. Ράδας Ιωάννης του Αθανασίου
4. Γυναίκα του Αντωνιάδη

Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

1. Παληόμπεης Ανδρέας του Μιχαήλ


Τοπική Κοινότητα ΑΓΙΟΥ ΛΟΥΚΑ

1. Χατζηβασιλειάδης Δημήτριος του Ζαχαρία


Τοπική Κοινότητα ΑΘΥΡΩΝ

1. Γιόφκου Λάζαρος του Σωτηρίου


Τοπική κοινότητα ΑΚΡΟΛΙΜΝΗΣ

1. Πουρσανίδης Χρήστος του Ιάκωβου


Τοπική κοινότητα ΑΜΠΕΛΙΩΝ

1. Κουρτελής Δημήτριος του Κωνσταντίνου


Τοπική Κοινότητα ΑΡΑΒΗΣΣΟΥ

1. Κοσμάς Παναγιώτης του Αντωνίου


Τοπική Κοινότητα ΚΑΡΥΩΤΙΣΣΑΣ

1. Σακιζάκης Γεώργιος του Κωνσταντίνου 

Τοπική Κοινότητα ΛΑΚΚΑΣ

1. Μαλιούφας Αθανάσιος του Οδυσσέα


Τοπική Κοινότητα ΠΑΛΑΙΦΥΤΟΥ

1. Κεχαγιάς Νικόλαος του Νέστωρα


Τοπική Κοινότητα ΡΑΧΩΝΑΣ

1. Αντωνιάδης Χρήστος του Μιχαήλ Share on facebook

Δημοσιεύθηκε από karatzovaστις

Δημοσιεύτηκε στις 19 Οκτωβρίου, 2010


Σχόλια

pellanet facebook